ROHEMÜNDI SADU – OSTES SUURI ROHEMÜNDIMAITSELISI HAMBAPESUTABLETTE, SAAD SOODUSTUST IGALT PAKILT!

Test

Based on 393 reviews
88%
(345)
11%
(44)
1%
(3)
0%
(0)
0%
(1)

Pole veel oma tellimust kätte saanud

Teepuu + aktiivsüsi

Teepuu + aktiivsüsi

J
Sidrun
Jaana Veskimeister
Meeldib kõigile!

Alguses oli püsitellimus piparmündile, aga seda ei kasutanud kõik pereliikmed. Sidrun meeldib aga kõigile!

I
Greip
Ingrid Simmer

Väga meeldiv maitse, mitte väga tugev. Selline mahe.

Tervislik toode

Olen varem proovinud münti ja see meeldis mulle!

Piparmünt püsitellimus (munt.ee)

Piparmünt püsitellimus (munt.ee)

Väga mõnus

Parimad hambapesutabletid.

K
Piparmünt
Kärt
Toode super

Toode on super,tahaks lastesõbralikku maitset ka. Kodune postkast on parim viis kättesaamiseks.

H
Piparmünt
Hannes Brük

Väga rahul hambapesutablettidega, väga maheda maitsega ja mugav kasutada.

S
Piparmünt
Sandra Lisete Narusk
Väga hea!

Olen väga rahul! Sain toote ilusti kätte. Mulle meeldib, et on kasutatud teise ringi paberit. See pipatmündi lõhn on muidugi eriti mõnus.

M
Piparmünt
Maria Oja

Olen tootega väga rahul. Hea mugav kaasa võtta ning hambad jäävad kenasti puhtad! 🙂

L
Piparmünt
Liis Saarmets
Meie pere kiidab!

Oleme Mündi hambapesutablette pikalt kasutanud ja endiselt oleme väga rahul.

J
Piparmünt
Janika Hango
Kiidan!

Olen väga rahul, et mu esimene katsetus plastivaba hambapesu teel nii lihtsalt ja õnnestunult kulges. Kodulinna tegijad puhta boonuseks. Tabletid toimivad, praegune partii meeldib oma värskustundega isegi rohkem kui eelmine. Eriti tore, et sain kohe esimese tellimuse teha pakendivabalt, kuna sobiv hoidik oli kodus olemas. Huviga ootan ka teisi maitseid. Kiidan ka väga kiire tarne eest.

T
Piparmünt
Triin Võsoberg
Kiitus

suurepärane toode, eks algus ikka uus aga pole probleemi harjumisega. Meeldivalt värske tunne.

M
Piparmünt
Mia Loviisa Tänavsuu

Väga meeldivad

M
Piparmünt
Mia Dolores Pavelson
Üleliigsed tablettid ja uued maitsed

Väga mugav ja käepärane, ainult, et kuna kiireeluviisi juures ei jõua just igalhommikul oma rutiiniga hambapesuni, on nüüd, uuel kuul, paarkümmend tabletti ülearu. Vahelduseks võiks tõesti olla ka muid maitseid peale piparmündi, üldiselt väga rahul!

Mina olen rahul, tavalist hambapastat enam kasutada ei soovi. Sooviks edaspidi ka teisi maitseid piparmündile vahelduseks.

A
Piparmünt
Andre Suursaar
Hüva

Hea pesta

S
Piparmünt
Silja
Paar kuud kasutanud

Andsin emale ka proovida, talle sobivad.

K
Piparmünt
Kerlin
Super!

Vägagi rahul. Julgen soovitada tuttavatele. Lihtne kaasa võtta külla minnes, paar tabletti minikotti ja ruumi kokkuhoid ka.

A
Piparmünt
Anneli
Mulle väga meeldis!

Läksid kiirelt vahtu ja olid väga mõnusad

R
Piparmünt
Rain Sepp
Väga mõnus!

Lastele täiega meeldivad need ‘hambapesukommid’ 🙂

L
Piparmünt
Liina Neeme

Väga tublid noored, kes selle tootega välja tulid. Lisaks sellele, et mündi kasutamine propageerib puhtamat eluviisi, siis tundub, et ka hammastele ja kehale on mündi koostis võrreldes tavalise hambapastaga palju parem. Miinuseks toon välja selle, et püsikliendina ei jõudnud mündi hambapesutabletid õigel ajal minuni (rohkem kui nädal hilinemist) ehk siis olin sunnitud ikkagi poest hambapastat ostma. Samuti võiks klienditeenindus olla parem ja kiirem, kuid toode iseenesest on hea ning jätkan mündi kasutamist ka edaspidi.

Xylitol, Calcium Carbonate, Hydroxyapatite, Potassium Citrate, Sodium Myristoyl Glutamate, Maltodextrin, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Menthol, Magnesium Stearate, Stevia Rebaudiana extract, Mentha Viridis Leaf Oil (Limonene), Acacia Senegal Gum, Tocopheryl Succinate, Mannitol, Cyanocobalamin. It contains Sodium Fluoride (1450 ppm).

Xylitol, Calcium Carbonate, Hydroxyapatite, Potassium Citrate, Sodium Myristoyl Glutamate, Charcoal Powder, Maltodextrin, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Magnesium Stearate, Menthol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Limonene), Stevia Rebaudiana Extract, Acacia Senegal Gum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil

Xylitol, Calcium Carbonate, Hydroxyapatite, Potassium Citrate, Sodium Myristoyl Glutamate, Maltodextrin, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Menthol, Magnesium Stearate, Stevia Rebaudiana extract, Peppermint extract, Acacia Senegal Gum, Tocopheryl Succinate, Mannitol, Cyanocobalamin

Xylitol, Calcium Carbonate, Hydroxyapatite, Potassium Citrate, Sodium Myristoyl Glutamate, Maltodextrin, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Magnesium Stearate, Citrus Limon Peel Oil (Limonene, Citral), Menthol, Stevia Rebaudiana extract, Acacia Senegal Gum, Tocopheryl Succinate, Mannitol, Cyanocobalamin