Korduma kippuvad küsimused

Tõenäoliselt leiad siit vastused oma küsimustele.

Miks on Others kallim, kui tavaline hambapasta?

Others on kallim, sest me hoolime sellest, mida me teeme. Hambapesutabletid teeb kalliks koostis, mille valimisel oleme hoolikalt vaadanud, et kasutaksime kvaliteetset loodusliku ja eetilise päritoluga toorainet. Tavalist hambapastat tootes on tähtis odavus, meie jaoks on tähtis kvaliteet. 

Kuidas oma tellimuse tühistada saan?

Oma püsitellimuse saad iga kell tühistada, kui logid sisse ning lähed Minu Konto lehele.

Kas ma saan teha ühekordse ostu ilma püsitellimuseta?

Jah, ühekaupa saad osta väiksemaid purke, mis mahutavad 45 tabletti ja maksavad 6.99€. Hambaharju saad samuti osta ühekaupa või püsitellimusega.

Kas ma saan oma püsitellimust muuta?

Kui oled sisse logitud, saad oma püsitellimust igatpidi muuta.

 

Saad muuta saadetiste sagedust või kuupäeva, vahetada välja või lisada tooteid, lisada ühekordseid tellimusi, muuta oma aadressi või maksevahendit. Kui vaja, saad püsitellimuse ka peatada.

Kuidas püsitellimus töötab?

Esimese saadetisega saad klaaspurgi, milles on 180 hambapesutabletti. Sellest jätkub ühele inimesele 90 päevaks. Kui 90 päeva hakkab läbi saama*, saad postkasti täitepakendi, millest jätkub veel 90 päevaks. Ja nii edasi, kuni sa oma tellimust muudad või selle tühistad (mõlemat saad iga kell väga lihtsalt teha).

 

*Sagedus sõltub sellest, mitmele inimesele sa tellid.

Kas hambapesutabletid sobivad lastele?

Oojaa, lapsed armastavad neid. Eriti magusamaid variante nagu näiteks sidruni oma. Küll aga ei soovita me neid, kui laps on vähem kui kolm aastat vana.

Miks ma peaksin tavalise hambapasta asemel Others tablette kasutama?

Meie tabletid on tehtud väga lihtsatest ainetest. Kasutame hüdroksüapatiiti, mis on õrnem alternatiiv fluoriidile hambaemaili taastamiseks. Me ei kasuta mittevajalikke koostisaineid nagu näiteks SLS. Pakendame oma tabletid plasttuubi asemel klaaspurki. Räägitakse ka, et neid on reisile väga mugav kaasa võtta

Misasi on hüdroksüapatiit?

Hüdroksüapatiit, tuntud ka kui HAp, on tõhus alternatiiv fluoriidile. See tugevdab hambaemaili ja teeb hambad vähem tundlikuks.

Millest need tabletid tehtud on?

Meie tabletid on tehtud ainult mittetoksilistest, lihtsatest koostisainetest. Me ei pane neisse fluoriidi (kasutame selle asemel hüdroksüapatiiti) ega palmiõli. Lisaks on nad ka gluteenivabad ja sobivad veganitele. 

Siin on rohkem infot kõikide koostisainete kohta.

Kuidas Others tablette kasutada?

See on lihtne. Näri tablett katki ja pese hambaid märja hambaharjaga nagu ükskõik mis teise hambapastaga harjunud oled.