Sees ainult see, mida vaja

Koostisosad, mis on hammastele head ja planeedile ka.

Puhtad koostisosad on sama olulised kui puhtad hambad. Ja kui me ütleme “puhtad,” siis me mõtleme vängetest kemikaalidest vabu ja tavakeeli öeldes eriti lihtsaid ja loogilisi aineid.

 

Hambapasta ei pea sisaldama sädelevat mikroplasti või koosnema kolmest erinevat värvi triibust, et efektiivselt töötada. Päris kindlasti ei ole vaja plastmassihunnikut, millesse see kõik tavaliselt pakitud on. Tänane reaalsus tekitaski meis soovi asju muuta. Lõime hambapesutabletid, milles ei ole kõiki neid ebavajalikke lisandeid. Ainult sellised, mis on hammastele head ja ei koorma looduslikku keskkonda.

Others koostisosad

Ksülitool

Ksülitool aitab hammaste lagunemise ja hambaaukude tekkimise vastu. See on magusaine, mida leidub looduses paljudes puu- ja aedviljades ning marjades, aga ka näiteks kaskedes ja maisis.

Kaltsiumkarbonaat

Kaltsiumkarbonaat on üks levinumaid mineraale meie planeedil. Seda leidub näiteks kriidis, lubjakivis ja marmoris. Sellel on pisikesed osakesed, mis puhastavad ja poleerivad hambaid õrnalt.

Hüdroksüapatiit

Hüdroksüapatiit, tuntud ka kui HA või HAp, asendab hästi fluoriidi. See tugevdab ja silub hambaemaili ning muudab hambad vähem tundlikuks.

Naatriumkooküülisetionaat

Naatriumkooküülisetionaat (SCI) on tahke aine, mida saadakse kookosõlis leiduvatest rasvhapetest ja naatriumisetionaadist, mis on nõrk hape. See paneb tabletid vahutama ja hambad särama.

Maltodekstriin

Maltodekstriin on taimne komponent, millel on sama funktsioon kui kollageenil. See tagab, et meie tabletid ei pragune ega murene.

Naatriumvesinikkarbonaat

Naatriumvesinikkarbonaat on lihtsalt söögisooda. See puhastab hambaid, tasakaalustab pH taset suus ja eemaldab hammastelt plekid.

Eeterlikud õlid

Kasutame väikestes kogustes eeterlikke õlisid (piparmünt, rohemünt, sidrun, greip, teepuu), mis annavad tablettidele eriti hea maitse ja lõhna. Pane tähele, et eeterlikud õlid sisaldavad limoneeni, mida peetakse allergeeniks.

Mentool

Mentool on orgaaniline aine, mida saadakse mündist. See jätab suu eriti värskeks ja puhtaks ja on lisaks ka antimikroobse toimega.

Kummiaraabik

See taimne komponent ei lase mentoolil aurustuda, mis tähendab, et meie tabletid ei kaota oma mõnusat värskendavat ja jahutavat toimet.

See on kõik.