Saatmine

Sinu tellimus pannakse teele hiljemalt ostule järgneval 5 (viiel) tööpäeval. Veebilehel välja toodud tarneajad jõustuvad alates arve tasumise hetkest. Erisuste puhul on need välja toodud tooteinfos või teavitatakse klienti koheselt, kui tellimuse täitmisega on probleeme. Eestisisesed saadetised jõuavad valitud DPD pakiautomaati tavatingimustel 1-3 tööpäeva jooksul.

 

Tagastamine

Sul on õigus põhjust esitamata ostu-müügilepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastatud kaup peab olema terve ja kasutamata. Taganemisõigus ei kehti kasutatud toode puhul.

Kauba tagastamiseks esita alates tellimuse kättesaamisest 14 kalendripäeva jooksul  vabas vormis Tagastamisavaldus e-posti aadressil [email protected] Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi täisnime ja tellimuse numbrit, mille Klient on saanud kinnitusmeiliga. Klient peab Kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale (nagu nt DPDgroup LC). Tagastamise postikulu tasub Klient. Ostusumma tagastatakse kliendile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 15 tööpäeva jooksul.

 

Meie toodetel on garantii,

mis kehtib üks kuu pärast tellimuse kättesaamist toote tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib meie toote sisule – hambapesutablettidele – mittevastavuse ning defektide osas. Garantii ei kehti pakendi tavapärasest kulumisest tingitud vigadele, muutustele värvitoonis ja/või tekstuuris ja/või toote kujus.

Juhul, kui sul on tekkinud küsimusi enda toote kohta või soovid garantiid taotleda, palun kirjuta või joonista meile e-posti aadressil [email protected] Kirjas anna lühike ülevaade probleemist ja jäta meile enda kontaktandmed, et saaksime sinuga esimesel võimalusel ühendust võtta.

Garantii käigus tehtav toote sisu asendamine on sulle tasuta, kuid lisanduvad transpordikulud.

This site is registered on wpml.org as a development site.