Teepuu + aktiivsüsi

Süsimust tablett, valged hambad. Aktiveeritud süsi eemaldab hambakatu ja lööb teepuuga kampa, et hoida su hambad ja igemed terved.

Püsitellimus (180 tk), €14.7*

(*Tasuta saatmine, 98% väiksem CO2 jalajälg ja säästa 48%. Loe rohkem.)

Suur purk (180 tk), €16.99

Väike purk (45 tk), €6.99

Kirjeldus

Plastivaba

Vegan

Lihtne kasutada

Reisisõbralik

Kuidas püsitellimus töötab?
1. Pese hambaid
Saadame sulle purgi kus on 180 tabletti. Võid muuta tablettide maitset, saatmise tihedust või tühistada igal ajal.
2. Külasta postkasti
Esimene tellimus tuleb taaskasutavas klaaspurgis pakiautomaati. Kõik taastäited tulevad kodu postkasti või pakiautomaati. Ise valid.
3. Täida purk
Taastäited on kodustes tingimustes komposteertavad. Nii oleme 98% väiksema CO2 jalajäljega kui tavaline hambapasta.
Tabletid, mis maagiliselt muutuvad hambapastaks.
1 Näri tablett läbi

2 Pese märja hambaharjaga

3 Loputa veega
 

Nii lihtne ongi.

Lisainfo

Family Size

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Customer Reviews

Based on 50 reviews
70%
(35)
18%
(9)
8%
(4)
2%
(1)
2%
(1)
K
Katrin Puik

Tablett võiks väiksemgi olla, vahtu tekib niigi palju. Ainus asi, mida võiks parandada, on tablettide kättesaadavus purigst. Kui neid vahel märja käega võtta ja tabletid saavad märjaks, siis kleepuvad tabletid üksteise külge kinni ja neid on mõnevõrra keerukas purgist urgitseda. Samuti läheb tablettide purgist kättesaamine raskemaks, kui neid on vähem purki jäänud, põhjast on raskem kätte saada Äkki muuta purki madalamaks, aga suuremaläbimõõdulisemaks?

L
Liis Jaamets
Mulle meeldib

Mulle meeldivad need tabletid. Mõnus maitse ja mõnusalt vahutavad. Suur tänu!

C
Customer

Teepuu + aktiivsüsi

C
Customer
Tellimine ja saatmine suurepärane, hambapesutabletid ise mitte nii väga

Tellimise, saatmise ja pakendi pool on täiuslik, enam mugavam ei saakski olla. Mulle väga meeldib, et ma ei pea ise iga kord uuesti tellimust vormistama, vaid kõik (kaasa arvatud tasumine) toimub automaatselt. Olen ka väga rõõmus, et pakendid on keskkonnasõbralikud!
Samas pole ma enam nii vaimustunud hambapesutablettidest endast. Nimelt tundub mulle, et need pole väga efektiivsed. Pärast korralikku kaheminutilist hammaste harjamist Others tabletiga ei jää suhu puhast tunnet ning hingeõhk pole samuti värske. Jääb tunne, nagu oleks vaja uuesti hambaid pesema hakata. Lisaks pole ma pärast mitut kuud teepuu + aktiivsüsi hambapesutablettide kasutamist märganud lubatud valgendavat efekti. Mõistan, et looduslike koostisosadega võib olla keerulisem selles vallas tavaliste hambapastadega konkureerida, kuid loodan, et teil õnnestub siiski oma hambapesutabletid võimsamaks muuta nii, et pärast nendega hammaste pesemist pakataks suu värskusest ja puhtusest ning paar kuud pärast valgendavate tablettidega hammaste pesemist säraksid hambad tõesti tooni või paari võrra valgemalt.
Samas olen endiselt tänulik, et Others hambapesutablettide koostis on vegan.

E
Evelin P.
Others'i teepuu + aktiivsüsi hambapesutabletid

Kasutan juba aasta aega ainult Others'i hambapesutablette, eriti teepuu + aktiivsüsi omi, pastat enam ei tahagi. Hambad on valged ja siledad pärast iga pesukorda nagu oleks just hambahoolduses soodapesus käinud :) Ja igemed on terved, maitse on suus värske. Kiidan!

Vaata lisaks teisi tooteid?